Gdzie jeździmy, czyli krótki opis naszych zajęć praktycznych

Prowadzenie szkoły jazdy w Krakowie, wiąże się z pewnymi specyficznymi aspektami prowadzenia tego typu działalności. Fakt, że nasza OSK kraków została umiejscowiona w takimi mieście oznacza, że w ramach zajęć praktycznych (jazda po mieście), możemy zaproponować naszym kursantom różne formy prowadzonych szkoleń.

Mocne strony jazd praktycznych…

Jakie zatem korzyści wynikają z prowadzenia przez nas jazd praktycznych? Oto najistotniejsze z nich.wybor-szkoly-jazdy-krakow

1. Nie jeździmy tylko i wyłącznie określonymi trasami. Nasi pracownicy doskonale znają teren w którym pracują. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Kraków jest bardzo dużym miastem, daje to ogromną liczbę możliwości prowadzenia zajęć, z uwzględnieniem różnorakich, konkretnych zagadnień.

2. Nie uczymy, żeby zdać. Mamy świadomość, że większość konkurencyjnych szkół stawia na trasy, które są „preferowane” przez egzaminatorów. Nasza szkoła jazdy kraków nie skupia się na tym, zapewniając naszym kursantom bardzo zróżnicowany tok kształcenia.

3. Podczas jazdy staramy się kształtować u kursantów umiejętność myślenia a nie stawiania na utarte i automatyczne schematy. Dzięki temu, nasi kursanci znacznie lepiej czują się w trudnych i niecodziennych sytuacjach.

Podsumowując, jesteśmy szkołą nauki jazdy, która stawia na kompleksowe i profesjonalne nauczanie praktyczne, uzupełnione przez szkolenia teoretyczne. Podczas naszych zajęć, skupiamy się na niecodziennych zachowaniach, których przecież nie brakuje na polskich drogach. Dzięki temu, jesteśmy jedną z najlepszych OSK na terenie stolicy Małopolski. Sprawdźcie nas! Wszystkie informacje znajdziecie na https://autoakademia.pl/