Szukasz nowoczesnej odmiany orbitreka? Znajdziesz ją u nas!

Orbitrek to podstawowe wyposażenie siłowni. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wielu różnych rodzajów tego sprzętu. Jedną z najciekawszych jego form są innowacyjne wersje tego produktu, które można znaleźć w naszej ofercie.

Nie tylko orbitrek!

Nowoczesny sprzęt na siłownie (a takim z pewnością jest orbitrek) przestaje być wyłącznie źle kojarzącym się narzędziem codziennego wysiłku. Producenci nowatorskich rozwiązań oferują coraz więcej udoskonaleń, które sprawiają, że uprawianie sportu na tym urządzeniu staje się o wiele przyjemniejsze.

Lista innowacyjnych rozwiązań, które można znaleźć w (naszym) nowoczesnym orbitreku.pol_pl_orbitrek-andes-7i-viewfit-horizon-kelton-fitness-595_1

1. Uchwyt na tablet – dzięki zastosowaniu nowatorskich uchwytów na urządzenia mobilne, można korzystać z nich również podczas jazdy. W bardziej zaawansowanych rozwiązaniach, wprowadza się również dodatkowe platformy (np. na powerbanki, lub zasilacze).

2. Sensory dotykowe – umożliwiają nie tylko pomiar pulsu, ale też korzystanie z intuicyjnych wyświetlaczy.

3. Nowoczesna konstrukcja koła zamachowego – umożliwia ona znacznie płynniejszą jazdę, niż we wcześniejszych, podobnych rozwiązaniach.

Oprócz tych innowacyjnych funkcji, nasz sprzęt do siłowni posiada również szereg dodatkowych funkcji, wśród których dominującą rolę odgrywają wielostopniowe obciążenia (nawet do 8 pozycji) a także – rozbudowane interfejsy.

Chcemy również podkreślić, że przy wyborze przez Państwa konkretnego orbitreka, chętnie służymy pomocą w zakresie doradztwa i pomocy technicznej. Dzięki temu, mają Państwo gwarancję zakupienia optymalnego dla siebie sprzętu.

Szeroka gama orbitreków dostępna jest pod adresem https://kelton.pl/pol_m_KELTON-FITNESS_Orbitreki-199.html